færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
4-hjulet el gaffeltruck
EFG 320
- 4.700 mm
- 1.880 kg
| 3 måneder Garanti på trucken |
137 117 kr.
Ca.
Leveringstid: 3
dage
Alle priser er ekskl. moms, medmindre andet er angivet.
Produktinformation
Det følgende afsnit giver en omfattende oversigt over køretøjets tekniske specifikationer og udstyr.
Teknisk information
| Batteri | Bly-syre, 48 V / 750 Ah |
| Oplader | Ja, 48 V / 110 A |
| Batteriets produktionsår | 2017 |
| År | 2017 |
| Løftehøjde | 4700 mm |
| Lastkapacitet | 1880 kg |
| Driftstimer | 6095 h |
| Samlet højde | 2132 mm |
| Gaffellængde | 2000 mm |
| Mast | Triplex friløft |
| Køre | Electric |
| Serienummer | FN543136 |
Ekstra
-
Gaffelflytter med sideskift -
Ekstra hydraulik funktion 2 -
Aquamatik -
Afladeindikator/timetæller -
El-servo styring -
Solopilot -
2 Arbejdslys for -
Baklys -
Kørselsbelysning -
LED lygter -
Floorspot -
Afsmitningsfrie dæk -
Varmer -
Komfort Kabine 2 -
Lædersæde -
Bakspejl -
armlæn