færdiggørelse!
Billeder følger
Stabler for gående fører
EJC 112z
- 2.700 mm
- 1.200 kg
| 6 måneder Garanti på trucken |
51 167 kr.
Ca.
Leveringstid: 7
uger
Alle priser er ekskl. moms, medmindre andet er angivet.
Produktinformation
Det følgende afsnit giver en omfattende oversigt over køretøjets tekniske specifikationer og udstyr.
Teknisk information
| Batteri | Lithium-ion, 25 V / 110 Ah |
| Oplader | Ja, 24 V / 35 A |
| År | 2020 |
| Løftehøjde | 2700 mm |
| Lastkapacitet | 1200 kg |
| Driftstimer | 762 h |
| Samlet højde | 1850 mm |
| Gaffellængde | 1150 mm |
| Mast | Dobbelt teleskop |
| Køre | Electric |
| Serienummer | 90623731 |
Ekstra
-
Lastgitter -
Afladeindikator -
Afladeindikator/timetæller -
Indbygget lader -
Bilateral Button Operation -
Enkelt lastrulle -
Standard hjul