færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
Stabler for gående fører
EJC 214
- 3.600 mm
- 1.400 kg
| 12 måneder Garanti på trucken | |
| 12 måneders batterigaranti inkluderet |
57 531 kr.
Ca.
Leveringstid: 3
uger
Alle priser er ekskl. moms, medmindre andet er angivet.
Produktinformation
Det følgende afsnit giver en omfattende oversigt over køretøjets tekniske specifikationer og udstyr.
Teknisk information
| Batteri | Bly-syre, 24 V / 375 Ah |
| Oplader | Ja, V / A |
| Batteriets renoveringsår | 2026 |
| År | 2018 |
| Løftehøjde | 3600 mm |
| Lastkapacitet | 1400 kg |
| Driftstimer | 1502 h |
| Samlet højde | 2300 mm |
| Gaffellængde | 1150 mm |
| Belastningscenter | 600 mm |
| Mast | Dobbelt teleskop |
| Køre | Electric |
| Serienummer | 91625925 |
Ekstra
-
Aquamatik -
Afladeindikator/timetæller -
Enkelt lastrulle -
Standard hjul
