færdiggørelse!
Billeder følger
Stabler for gående fører
EJD 220
- 2.560 mm
- 2.000 kg
| 6 måneder Garanti på trucken |
48 089 kr.
Ca.
Leveringstid: 4
uger
Alle priser er ekskl. moms, medmindre andet er angivet.
Produktinformation
Det følgende afsnit giver en omfattende oversigt over køretøjets tekniske specifikationer og udstyr.
Teknisk information
| Batteri | Lithium-ion, 25 V / 110 Ah |
| Oplader | Ja, 24 V / 100 A |
| Batteriets produktionsår | 2019 |
| År | 2020 |
| Løftehøjde | 2560 mm |
| Lastkapacitet | 2000 kg |
| Driftstimer | 574 h |
| Samlet højde | 1810 mm |
| Gaffellængde | 1190 mm |
| Belastningscenter | 600 mm |
| Mast | Dobbelt teleskop |
| Køre | Electric |
| Serienummer | 90601769 |
Ekstra
-
Pinkode -
Afladeindikator/timetæller -
Bilateral Button Operation -
Enkelt lastrulle