færdiggørelse!
Billeder følger
Stabler for gående fører
EJD 222
- 2.010 mm
- 2.200 kg
| 6 måneder Garanti på trucken | |
| 24 måneders batterigaranti inkluderet |
56 721 kr.
Ca.
Leveringstid: 3
uger
Alle priser er ekskl. moms, medmindre andet er angivet.
Produktinformation
Det følgende afsnit giver en omfattende oversigt over køretøjets tekniske specifikationer og udstyr.
Teknisk information
| Batteri | Lithium-ion, 25 V / 260 Ah |
| Oplader | Ja, 24 V / 15 A |
| År | 2022 |
| Løftehøjde | 2010 mm |
| Lastkapacitet | 2200 kg |
| Driftstimer | 78 h |
| Samlet højde | 1481 mm |
| Gaffellængde | 1190 mm |
| Mast | Dobbelt teleskop |
| Køre | Electric |
| Serienummer | 98354449 |
Ekstra
-
Lastgitter -
Afladeindikator/timetæller -
Bilateral Button Operation -
Enkelt lastrulle -
Standard hjul
