færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
Stabler for gående fører
EJD 222i
- 2.560 mm
- 2.200 kg
| 6 måneder Garanti på trucken |
54 557 kr.
Ca.
Leveringstid: 7
uger
Alle priser er ekskl. moms, medmindre andet er angivet.
Produktinformation
Det følgende afsnit giver en omfattende oversigt over køretøjets tekniske specifikationer og udstyr.
Teknisk information
| Batteri | Lithium-ion, 25 V / 130 Ah |
| Oplader | Ja, 24 V / 25 A |
| Batteriets produktionsår | 2021 |
| År | 2021 |
| Løftehøjde | 2560 mm |
| Lastkapacitet | 2200 kg |
| Driftstimer | 771 h |
| Samlet højde | 1756 mm |
| Gaffellængde | 1190 mm |
| Mast | Dobbelt teleskop |
| Køre | Electric |
| Serienummer | 98320767 |
Ekstra
-
Afladeindikator -
Indbygget lader -
Bilateral Button Operation -
Dobbelt lastrulle