færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
Stabler for medkørende fører
ERC 214z
- 2.500 mm
- 1.400 kg
| 12 måneder Garanti på trucken |
92 064 kr.
Ca.
Leveringstid: 3
uger
Alle priser er ekskl. moms, medmindre andet er angivet.
Produktinformation
Det følgende afsnit giver en omfattende oversigt over køretøjets tekniske specifikationer og udstyr.
Teknisk information
| Batteri | Bly-syre, 24 V / 250 Ah |
| Oplader | Ja, 24 V / 25 A |
| Batteriets renoveringsår | 2026 |
| År | 2022 |
| Løftehøjde | 2500 mm |
| Lastkapacitet | 1400 kg |
| Driftstimer | 676 h |
| Samlet højde | 1750 mm |
| Gaffellængde | 1150 mm |
| Belastningscenter | 600 mm |
| Mast | Dobbelt teleskop |
| Køre | Electric |
| Serienummer | 90652582 |
Ekstra
-
Aquamatik, Initialløft -
Sidevejs batteriskift -
Afladeindikator/timetæller -
Klapbar ståplatform -
Indbygget lader -
El-servo styring -
Bilateral Button Operation -
Dobbelt lastrulle -
Standard hjul
