færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
Stabler for medkørende fører
ERD 220
- 2.100 mm
- 2.000 kg
| 3 måneder Garanti på trucken | |
| 24 måneders batterigaranti inkluderet |
73 854 kr.
Ca.
Leveringstid: 3
dage
Alle priser er ekskl. moms, medmindre andet er angivet.
Produktinformation
Det følgende afsnit giver en omfattende oversigt over køretøjets tekniske specifikationer og udstyr.
Teknisk information
| Batteri | Lithium-ion, 25 V / 130 Ah |
| Oplader | Ja, 24 V / 100 A |
| År | 2021 |
| Løftehøjde | 2100 mm |
| Lastkapacitet | 2000 kg |
| Driftstimer | 732 h |
| Samlet højde | 1526 mm |
| Gaffellængde | 1190 mm |
| Mast | Dobbelt teleskop |
| Køre | Electric |
| Serienummer | 98323461 |
Ekstra
-
Afladeindikator/timetæller -
Klapbar ståplatform -
El-servo styring -
Bilateral Button Operation -
Dobbelt lastrulle