færdiggørelse!
Billeder følger
Palleløfter for medkørende fører
ERE 120
- 210 mm
- 2.000 kg
| 3 måneder Garanti på trucken |
16 454 kr.
Ca.
Leveringstid: 3
dage
Alle priser er ekskl. moms, medmindre andet er angivet.
Produktinformation
Det følgende afsnit giver en omfattende oversigt over køretøjets tekniske specifikationer og udstyr.
Teknisk information
| Batteri | Bly-syre, 24 V / 250 Ah |
| Oplader | Ja, 24 V / A |
| År | 2018 |
| Løftehøjde | 210 mm |
| Lastkapacitet | 2000 kg |
| Driftstimer | 1121 h |
| Samlet højde | 1500 mm |
| Gaffellængde | 2400 mm |
| Køre | Electric |
| Serienummer | 98204469 |
Ekstra
-
Aquamatik -
Sidevejs batteriskift -
Pinkode -
Elektrolyt omrøring -
Afladeindikator/timetæller -
Klapbar ståplatform -
El-servo styring -
Bilateral Button Operation -
Dobbelt lastrulle
