færdiggørelse!
Billeder følger
Reach truck
ETV 216i
- 8.720 mm
- 1.600 kg
| 6 måneder Garanti på trucken |
241 060 kr.
Ca.
Leveringstid: 4
uger
Alle priser er ekskl. moms, medmindre andet er angivet.
Produktinformation
Det følgende afsnit giver en omfattende oversigt over køretøjets tekniske specifikationer og udstyr.
Teknisk information
| Batteri | Lithium-ion, 51 V / 390 Ah |
| Oplader | Ja, 48 V / 200 A |
| Batteriets produktionsår | 2022 |
| År | 2023 |
| Løftehøjde | 8720 mm |
| Lastkapacitet | 1600 kg |
| Driftstimer | 1166 h |
| Samlet højde | 3440 mm |
| Gaffellængde | 1150 mm |
| Mast | Triplex friløft |
| Køre | Electric |
| Serienummer | 91173322 |
Ekstra
-
Pinkode -
Afladeindikator/timetæller -
Lasthjulsbeskyttelse -
El-servo styring -
Multipilot -
2 Arbejdslys bag -
2 Arbejdslys for -
Roterende blink -
Floorspot -
Standard hjul -
Tag-rude -
Stofsæde -
Bakspejl -
armlæn