færdiggørelse!
Billeder følger
3-hjulet el gaffeltruck
EFG 218k
- 4.640 mm
- 1.700 kg
| 6 måneder Garanti på trucken | |
| 6 måneders batterigaranti inkluderet |
136 302 kr.
Ca.
Leveringstid: 3
dage
Alle priser er ekskl. moms, medmindre andet er angivet.
Produktinformation
Det følgende afsnit giver en omfattende oversigt over køretøjets tekniske specifikationer og udstyr.
Teknisk information
| Batteri | Bly-syre, 48 V / 625 Ah |
| Oplader | Ja, 48 V / 90 A |
| Batteriets renoveringsår | 2026 |
| År | 2021 |
| Løftehøjde | 4640 mm |
| Lastkapacitet | 1700 kg |
| Driftstimer | 1347 h |
| Samlet højde | 2112 mm |
| Gaffellængde | 1200 mm |
| Mast | Triplex friløft |
| Køre | Electric |
| Serienummer | FN643364 |
Ekstra
-
Gaffelflytter med sideskift -
Ekstra hydraulik funktion 2 -
Aquamatik -
Sidevejs batteriskift -
Afladeindikator/timetæller -
El-servo styring -
Solopilot -
Stofsæde -
Bakspejl -
armlæn -
højere ryglæn
