færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
færdiggørelse!
Billeder følger
4-hjulet el gaffeltruck
EFG 425k
- 3.300 mm
- 2.500 kg
| 3 måneder Garanti på trucken | |
| 3 måneders batterigaranti inkluderet |
212 789 kr.
Ca.
Leveringstid: 3
dage
Alle priser er ekskl. moms, medmindre andet er angivet.
Produktinformation
Det følgende afsnit giver en omfattende oversigt over køretøjets tekniske specifikationer og udstyr.
Teknisk information
| Batteri | Bly-syre, 80 V / 620 Ah |
| Oplader | Ja, 80 V / 100 A |
| Batteriets produktionsår | 2022 |
| År | 2022 |
| Løftehøjde | 3300 mm |
| Lastkapacitet | 2500 kg |
| Driftstimer | 344 h |
| Samlet højde | 2325 mm |
| Gaffellængde | 1200 mm |
| Mast | Dobbelt teleskop |
| Køre | Electric |
| Serienummer | FN675964 |
Ekstra
-
Gaffelflytter med sideskift -
Ekstra hydraulik funktion 2 -
Aquamatik -
Afladeindikator/timetæller -
Solopilot -
Belysningssystem sæt B -
Kørselsbelysning -
LED lygter -
Komfort Kabine 3 - stål -
Stofsæde -
Bakspejl -
armlæn -
højere ryglæn