færdiggørelse!
Billeder følger
4-hjulet el gaffeltruck
EFG 430k
- 4.700 mm
- 2.700 kg
| 6 måneder Garanti på trucken |
216 108 kr.
Ca.
Leveringstid: 8
uger
Alle priser er ekskl. moms, medmindre andet er angivet.
Produktinformation
Det følgende afsnit giver en omfattende oversigt over køretøjets tekniske specifikationer og udstyr.
Teknisk information
| Batteri | Bly-syre, 80 V / 620 Ah |
| Oplader | Ja, 80 V / 100 A |
| Batteriets renoveringsår | 2026 |
| År | 2020 |
| Løftehøjde | 4700 mm |
| Lastkapacitet | 2700 kg |
| Driftstimer | 1253 h |
| Samlet højde | 2187 mm |
| Gaffellængde | 1200 mm |
| Mast | Triplex friløft |
| Køre | Electric |
| Serienummer | FN626469 |
Ekstra
-
Gaffelflytter med sideskift -
Ekstra hydraulik funktion 2 -
Aquamatik -
Sidevejs batteriskift -
Afladeindikator/timetæller -
Bakalarm -
Solopilot -
2 Arbejdslys for -
Floorspot -
Standard hjul -
Varmer -
Komfort Kabine 3 - stål -
Stofsæde -
Bakspejl -
armlæn -
højere ryglæn