færdiggørelse!
Billeder følger
Stabler for gående fører
EJD 222
- 2.500 mm
- 2.200 kg
| 6 måneder Garanti på trucken |
66 893 kr.
Ca.
Leveringstid: 6
uger
Alle priser er ekskl. moms, medmindre andet er angivet.
Produktinformation
Det følgende afsnit giver en omfattende oversigt over køretøjets tekniske specifikationer og udstyr.
Teknisk information
| Batteri | Lithium-ion, 25 V / 260 Ah |
| Oplader | Ja, 24 V / A |
| År | 2023 |
| Løftehøjde | 2500 mm |
| Lastkapacitet | 2200 kg |
| Driftstimer | 312 h |
| Samlet højde | 1363 mm |
| Gaffellængde | 1190 mm |
| Mast | Tredobbelt teleskop |
| Køre | Electric |
| Serienummer | 98379537 |
Ekstra
-
Afladeindikator/timetæller -
Bilateral Button Operation -
Dobbelt lastrulle -
Standard hjul