færdiggørelse!
Billeder følger
Højtløftende plukketruck
EKS 110
- 2.800 mm
- 1.000 kg
| 3 måneder Garanti på trucken |
25 669 kr.
Ca.
Leveringstid: 3
dage
Alle priser er ekskl. moms, medmindre andet er angivet.
Produktinformation
Det følgende afsnit giver en omfattende oversigt over køretøjets tekniske specifikationer og udstyr.
Teknisk information
| Batteri | Bly-syre, 24 V / 620 Ah |
| Oplader | Ja, 24 V / 100 A |
| Batteriets produktionsår | 2020 |
| År | 2020 |
| Løftehøjde | 2800 mm |
| Lastkapacitet | 1000 kg |
| Driftstimer | 4462 h |
| Gaffellængde | 1200 mm |
| Mast | Duplex friløft |
| Køre | Electric |
| Serienummer | 91651271 |
Ekstra
-
Aquamatik -
Afladeindikator/timetæller -
Hævbar platform -
Rammebeskyttelse -
Bilateral Button Operation -
Floorspot
