færdiggørelse!
Billeder følger
Stabler for medkørende fører
ERD 220
- 1.660 mm
- 2.000 kg
| 6 måneder Garanti på trucken |
45 002 kr.
Ca.
Leveringstid: 8
uger
Alle priser er ekskl. moms, medmindre andet er angivet.
Produktinformation
Det følgende afsnit giver en omfattende oversigt over køretøjets tekniske specifikationer og udstyr.
Teknisk information
| Batteri | Bly-syre, 24 V / 375 Ah |
| Oplader | Ja, 24 V / 60 A |
| Batteriets produktionsår | 2020 |
| År | 2020 |
| Løftehøjde | 1660 mm |
| Lastkapacitet | 2000 kg |
| Driftstimer | 2026 h |
| Samlet højde | 1306 mm |
| Gaffellængde | 1190 mm |
| Belastningscenter | 600 mm |
| Mast | Dobbelt teleskop |
| Køre | Electric |
| Serienummer | 98270704 |
Ekstra
-
Aquamatik, Initialløft -
Pinkode -
Afladeindikator/timetæller -
Fast ståplatform -
El-servo styring -
Bilateral Button Operation -
LED lygter -
Dobbelt lastrulle